Změna knihovního systému

Vážení čtenáři,

1. Obecní knihovna v Doubravě přechází na knihovnický systém KOHA.
  2. V souvislosti se změnou knihovního systému dojde k několika změnám.
  3. Při pozdním vrácení je učtováno zpozdné ve výši 2 kč za 1 dokument a 1 měsíc.
  4. Knihy již nejsou automaticky prodlužovány, o prodloužení je potřeba požádat.
  5. Knihy lze prodloužit maximálně 2x, pokaždé o 30 dní a nejdříve 14 dní před koncem výpůjční doby. Knihu tak lze mít maximálně 90 dní.
  6. Knihu, kterou má rezervovanou  jiný čtenář, není možno prodloužit.

Pokud nám sdělíte svůj  E-mail, 7 dní před koncem výpůjční doby vás upozorníme, že se blíží čas, kdy byste měli vrátit své výpůjčky.

Vážení uživatelé, děkujeme vám za trpělivost a věříme, že i nadále budete chodit do knihovny pro pěknou četbu.

vaše knihovna

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Milena Žytková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.