STUPNĚ VÍTĚZŮ

Kdybychom neměli několikatýdenní výpadek, a mohli se pravidelně scházet, věřím, že by se někdo dostal až na „Z“. Mluvím o naší celoroční soutěži. Vynahradíme si vše příští školní rok – už mám vymyšlenou další. Celou dobu, co jsme se neviděli, jsem louskala jednu knížku za druhou, abych vám pak mohla ty nejlepší nabídnout a popovídat si s vámi o nich. Každý máte svůj žánr a ani ve zmíněné soutěži tomu nebylo jinak. Využívali jste svůj styl, um, své schopnosti a časové možnosti.

1. Durasová Katka – od počátku si šla cílevědomě za vítězstvím, hlídala si, aby ji nikdo nepředběhl.
  2. Gáborová Natálka – zvolila si četbu na pokračování
  3. Vašíčková Laura – vyplatily se jí časté návštěvy knihovny.
  4. Klozová Adélka – uspěla s domácím čtením.
  5. Trhoňová Eliška – měla podporu své kamarádky.
  6. Ženatý Daniel – získal umístění díky své snaze.
  7. Figurová Anežka – zapojovala se do společného čtení.
  8. Štěpánek Mateo – oblíbil si časopisy.
  9. Hanák Jára – měl specifické požadavky na knihy, tudíž trpělivě čekal, až mu je seženu a přivezu.
  10. Hroch Břeťa – vždy si odnášel knihy typické pro kluky.
  11. Dermeková Lenka – půjčila si největší množství titulů, ale vzhledem k odpolednímu vyučování neměla mnoho času jejich obsah se mnou rozebrat.

Všechny zmíněné děti si z knihovny odnesou ocenění dle vlastního výběru.

Přijďte, zasloužíte si je. Hana Sábelová

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Hana Sábelová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.