AKTUÁLNÍ ČETBA

Nabízím vám knihy dvou velikánů české literatury. Dášeňku, Devatero pohádek, Válku s mloky… KARLA ČAPKA, od jehož narození v lednu uplynulo 130 let, a od BOŽENY NĚMCOVÉ, která se narodila v únoru před 200 lety, Babičku, pohádky , povídky… . V knihovně vás k tomuto tématu čekají čtení na pokračování, slovní hra se synonymy, obrázkové pexeso i zajímavosti ze života obou spisovatelů.

Hana Sábelová

DOK

To je přístav,

může to být i   Dětský  Osvětový  Klub,

ale hlavně  Doubravská  Obecní  Knihovna.

Přijďte se o tom přesvědčit  v březnu každé pondělí a úterý od 12,00 – 16,00 hodin. Pravidelní návštěvníci vědí, že v této době po celý rok je pro ně připraven program. Zvu proto i ty, kteří nejsou registrovaní. Začneme 2.3. tvořením. Náš symbol – sovu – budeme obtiskovat na textil. Kdo se chce zapojit, přinese si světlé, bavlněné tričko. Ostatní materiál dodám.

Věřím, že sympatizantů  DOKu zase přibude. Hana Sábelová

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Hana Sábelová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.